Tatilbudur.com web sitesine geri dönmek için tıklayınız!
Kampanyalar
Tatilbudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Ağustos Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Tatilbudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Ağustos Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
8500 TL ve üzeri rezervasyonlarınızda 600 TL Bankkart Lira Hediye!

TatilBudur.com'da tatil rezervasyonunuzu Bankkart'ınız ile yapın, 600 TL Bankkart Lira kazanın. Üstelik yaz otellerinde peşin fiyatına 3 ve 8 taksit fırsatı!

kampanya şartları
Genel Özellikler

 

Konak Avula Hotel Antakya'nın Ruhunu, Tarihin Mimari dokusunu tüm ayrıntılara yansıtmak için özen gösterdik. Sizleri de bu ayrıntıların keyfini çıkarmaya davet ediyoruz. 2022 Yılında, Konak Avula Butik Otelimizi Antakya'da, merkezi bir konuma sahip olan, köklü bir geçmişe sahip orijinal Konak evinin restore edilmesiyle hayata geçirdik. Tarihinden aldığımız ilhamı tüm odalarımızdaki ayrıntılara yansıttık. İsmini İhtişamlı Konak ve avlusundan alarak, Konak Avula koyduk. Antakya’ya gelip, kendinizi konforun içerisinde bu tarihin bir parçası olarak görmek isterseniz Konak Avula Butik Otel olarak sizleri bekliyor olacağız..

 

  • Telefon
  • İnternet
  • Otopark
  • Bebek Yatağı
  • Wi-fi
Balayı

Extra ücretli oda süslemesi

 

  • Oda Süslemesi
Konsept Özellikleri

Kahvaltı saatleri- 08:00-10:30

Konak Avula Boutique Hotel
Konak Avula Boutique Hotel