Tatilbudur.com web sitesine geri dönmek için tıklayınız!
Kampanyalar
Tatilbudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Ağustos Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Tatilbudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Ağustos Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
8500 TL ve üzeri rezervasyonlarınızda 600 TL Bankkart Lira Hediye!

TatilBudur.com'da tatil rezervasyonunuzu Bankkart'ınız ile yapın, 600 TL Bankkart Lira kazanın. Üstelik yaz otellerinde peşin fiyatına 3 ve 8 taksit fırsatı!

kampanya şartları
Genel Özellikler

 

 • Çamaşırhane
 • İnternet
 • Transfer Hizmeti
 • Ön Büro
 • Çocuk Oyun Alanı
Havuz ve Plaj

 

 • Şezlong
 • Minder
 • Açık Havuz
 • Çocuk Havuzu
 • Şemsiye
 • Halk Plajı
 • Plajda tüm hizmetler ücretli
 • Çakıl Plaj
Konsept Özellikleri

Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri

Kahvaltı (08:00 ile 10:00 saatleri arasında)

Tüm İçecekler Ücretli

Snack (10:00 ile 17:00 saatleri arasında)(Ücretli)

Çay Saati (15:00 ile 16:00 saatleri arasında)(Ücretli)

Pool Bar (Ücretli)


Önemli Notlar

Oda Özellikleri

* Tesiste 128 oda vardır ve tüm odalarda  balkon mevcuttur.

* Standart Oda; Bu oda tipi bir büyük yataklı veya iki ayrı yataklı olup toplam olarak otelimiz de 50 adet mevcuttur. Oda büyüklüğü: 14 -15 metre kare olup, mini buzdolabı yoktur, istenir ise extra bedel karşılığı tedarik edilebilir. Standart odalarımızda maximum 2+1 olarak konaklanabilir, 3 kişi için uygun değildir.

* Deluxe Oda; bir büyük yataklı veya iki ayrı yataklı olup toplam olarak otelimiz de 31 adet mevcuttur. Oda boyutu, 22- 24 metre kare olan odalarımızda mini buzdolabı bulunmakta olup fiyata dahildir. Deluxe odalarımız 3.kişi alabilen odalar olup, odalarımızda bulunan sofa bed lerimizi yatak olarak kullanmaktayız.

* Superior Oda; bir büyük yataklı veya iki ayrı yataklı olup otelimiz de toplam olarak 15 adet bulunmaktadır. Oda boyutu: 14-15 metre kare odalarımız da mini buzdolabı ve kettle  mevcut olup fiyata dahildir. Supperior odalarımız da maximum 2+1 olarak konaklanabilir, 3 kişi için uygun değildir.

* Smart Oda; bir büyük yataklı olup, otelimiz de toplam olarak 13 adet bulunmaktadır. Oda boyutu; 30 metre kare olan odalarımız da mini buzdolabı, kettle(çay ve kahve) ve güvenlik kasası mevcut olup, fiyata dahildir. Smart odalarımız  sadece iki kişinin konaklaması için uygun olup bebek, çocuk ve üçüncü kişi kabul edilmemektedir.

* Özel Odalar; 4 değişik özel oda tipi mevcuttur(Akdeniz-Bohem-İskandinav ve Orient).Özel odalarımızdan toplam olarak 14 adet olup, odalarımız 30 metre kare ile 70 metre kare arasında değişen büyüklüklere sahiptirler. Özel odalarımızda mini buzdolabı, kettle(çay ve kahve) ve güvenlik kasası mevcut olup fiyata dahildir. Bu oda tiplerimiz iki kişilik konaklamaya uygun olup bebek, çocuk ve üçüncü kişi kabul edilmemektedir.

* Oda Özellikleri; Standart Oda: Klıma +Tv + Saç Kurutma +Telefon+Duş // Deluxe Oda: Klıma + Tv + Saç Kurutma +Telefon + Mini Buzdolabı+Duş  // Supperıor Oda: Klıma + Tv + Saç Kurutma + Telefon+ Mini Buzdolabı+ Su Isıtıcı+Duş // Smart Oda: Klıma + Tv + Saç Kurutma + Telefon+ Mini Buzdolabı+ Su Isıtıcı+Kasa+Duş  // Özel Odalar: Klıma+Tv+Saç Kurutma+Telefon+Mini Buzdolabı+ Su Istıcı+ Kasa+Duş-Küvet-Jacuzzı(Oda Tipine Göre)

* Tesisin 1 adet engelli odası bulunmaktadır.

Genel Özellikler

* Tesisin önü cadde üzerin de ücretsiz otopark olarak kullanılmaktadır.

* Genel alanlar da  ücretsiz olarak internet hizmeti mevcuttur.

* Resepsiyon bölümünde extra bedel karşılığın da kasa hizmeti verilmektedir.

* Tv lerde 24 adet ulusal ve uluslar arası kanal mevcuttur.

* Minibar boştur.

Karbel Sun Hotel
Karbel Sun Hotel